0

Grozā nav neviena produkta.

Outlet Riepas

+371 25261439

Par mums

Par OUTLET RIEPAS

ZEMĀKO CENU RIEPAS, PIEGĀDE ĪSĀ LAIKĀ UN PAT MONTĀŽA!

ĀTRS, ĒRTS UN IZDEVĪGS RISINĀJUMS PRIEKŠ TIEM, KAS NEVĒLAS TĒRĒT SAVU LAIKU RIEPU IEGĀDEI VEIKALOS UZ VIETAS.

Kas ir Outlet Riepas? Tas ir internetveikals, kas piedāvās Jums super riepas par viszemāko cenu populārākajām Latvijā, Baltijas, Eiropas, Skandināvijas valstīs pieejamām riepām. Piedāvāsim plaša spektra izmēru riepas, sākot no R13 līdz pat R22 izmēra riepām ar dažādu platumu un augstumu kombinācijām. Nodrošināsim riepu piegādi Latvijā, Baltijā un visā Eiropā ļoti īsos laika termiņos. Un ja nepieciešams, tad nodrošināsim arī montāžu mūsu partneru riepu centros,Rīgā.

Kāpēc Jums izvēlēties tieši Outlet Riepas ?

 • Tām ir nemainīga kvalitāte, pērkot riepas pie mums, Jūs noteikti nepārmaksāsiet, tikai iegūsiet tās pašas kvalitātes riepas, ko var iegādāties veikalos uz vietas, tikai par zemāku cenu

 • Varat izvēlēties savu mīļāko riepu zīmolu, pie mums ir daudz un dažādi (piem., GoodRide, Michelin, Sailun, GoodYear, Pirelli,Triangle, HanKook, Yokohama u.c.)

 • Piegādāsim riepas tur, kur būs nepieciešams Jums, vien dažu dienu laikā

 • Ja uzturaties Rīgas teritorijā vai Jūrmalā, tad piegāde bezmaksas

 • Mūsu darbinieki ir draudzīgi un pretimnākoši, tādēļ droši pakonsultēsim Jūs ar riepu saistītiem jautājumiem.

Mūsu internetveikala  mērķis ir palīdzēt Jums atvieglot ikdienas darbus un dzīvi, sniedzot iespēju pavadīt savu laiku daudz patīkamāk kā doties uz veikalu un pat gaidīt rindā, lai tiktu pie riepām. Un kādēļ gan neizmantot iespēju  un nepavadīt savu laiku patīkami un produktīvi par labu sev, piemēram, ērti atpūšoties dīvānā pie TV vai baudot SPA, ja ir Outlet Riepas, kas Jums var piegādāt riepas līdz pat mājas durvīm?

Vairs nekāda stresa un raizes par riepu izvēli un iegādi, Outlet Riepas par Jums parūpēsies.Mūsu komanda būs priecīgi palīdzēt, tādēļ droši ar mums var sazināties pa tālruni +371 25261439! Ātri, ērti un izdevīgi Jums!

Piegāde un Apmaksa

PIEGĀDE UN APMAKSA

Piegāde

 • Bezmaksas piegāde Rīgas teritorijā un Jūrmalā

 • Piegāde visā Latvijā, sākot no 20 EUR par riepu komplektu 4gb.

  Apmaksa

  Fiziskām/Juridiskām personām:

 • Apmaksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

 • Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā.

Garantija

Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, visām jaunajām riepām ir 2 gadu ražotāja garantija, kas stājas spēkā izdarot pirkumu. Proti, pircējam šo divu gadu laikā tiesības izteikt pretenzijas par riepu neatbilstību specifikācijai un, konstatējot brāķi, riepas tiek mainītas, vai arī tiek izmaksāta kompensācija. Dažkārt ražotāji vai riepu tirgotāji piedāvā arī papildu garantijas iespējas.

Tomēr jāņem vērā, ka garantija netiek piemērota, ja riepas ir bojātas ražotāja prasībām neatbilstošas montāžas, ceļu satiksmes negadījuma vai neuzmanīgas ekspluatācijas rezultātā (riepām ir mehāniski bojājumi).

DARBA LAIKS

Pirmdien:  9:00 – 18:00

Otrdien:  9:00 – 18:00

Trešdien:  9:00 – 18:00

Ceturdien: 9:00 – 18:00

Piektdien:  9:00 – 18:00

Sestdien, Svētdien: Slēgts

6d63a7c42dcd03ec3327ca2b74648c37